Emri i subjektit (personit) ndaj të cilit po ankoheni*.

As Rukaj Bashkia Mat, pasi kanë kercenuar qytetarin Arif Keputa se nese nuk votojne per Agron Malaj do tju bejme cope cope.

Kodi i ri është vendosur artin. Neni i kërcënimit: No Comments.

119.

Feb 16, 2021 · Shefja e Infektivit, Najada Çomo denoncoi sëfundmi një 32-vjeçare nga Berati pasi e shqetësoi për ditë të tëra në telefon.

Presidentja Osmani ka denoncuar në Polici për kërcënim publik ish-ambasadorin e Kosovës në Maqedoninë e Veriut. Emri i subjektit (personit) ndaj të cilit po ankoheni*. Në legjislacionin e mëparshëm penal të vitit 1960 ajo ka dhënë art.

Denonco raste abuzimi me detyren, te personelit te ISHPSHSH-së.

Dërgimin e një zarfi me pullë të parapaguar me adresën e shtëpisë të shënuar qartë dhe me gërma të mëdha për dërgimin e vërtetimit të lejes së drejtimit për konvertim ose denoncim. Në legjislacionin e mëparshëm penal të vitit 1960 ajo ka dhënë art. .

. “Unë e pashë mbrapa që kishte thënë më ka kërcënuar kur dola dhe gjoja kishte shkuar për të denoncuar, por kishte ngatërruar derën.

May 13, 2023 · Ai tha se nuk ka asnjë denoncim teksa nuk i kurseu ironitë për ish-konkurrenten e Për’puthen.

.

17:52 Denoncim “Rama, në dijeni për miliona eurot”/ PD ‘nuk i ndahet’ Qeverisë, vijon akuzat për inceneratorët Partia Demokratike, e përfaqësuar nga deputeti. Ajo kishte shkuar të bënte buzët.

Sajmir Hysa sebashku me shtetasin Ferit Neziri kanë kërcenuar nje qytetar ne fshatin Bruç,Nj. Neni i kërcënimit: No Comments.

270.
.
Instituti i Historisë, dje gjatë ditës ka bërë denoncim në polici ndaj historianit Frashër Demaj, i cili është kandidat për drejtor të këtij Instituti, për kërcënim, presion e shantazh.

Vjosa Osmani për T7 thotë se me.

Jan 18, 2022 · Presidentja Osmani ka denoncuar në Polici për kërcënim publik ish-ambasadorin e Kosovës në Maqedoninë e Veriut.

May 13, 2023 · Po të kërcënoi Kiara Tiro, çohu Enver Hoxha. Ajo vepër kualifikuar kundër rendit dhe sigurisë publike, si dhe shëndetin e qytetarëve. Vërtetimi mbi verifikimin e lejes së drejtimit (patentës) për konvertim ose denoncim dërgohet me postë në adresën e shënuar nga vetë.

Sajmir Hysa sebashku me shtetasin Ferit Neziri kanë kërcenuar nje qytetar ne fshatin Bruç,Nj. 119. Njerëzit janë shumë ndryshe mbrapa skene, Kiara nuk thotë asgjë para kamerave, por kur fiken çfarë nuk thotë, shan etj. Feb 16, 2021 · Shefja e Infektivit, Najada Çomo denoncoi sëfundmi një 32-vjeçare nga Berati pasi e shqetësoi për ditë të tëra në telefon. Arber Kuci, me ç`rast është parandaluar edhe nga.

Dy barsoleta janë thënë në atë shtëpi, e para ‘Kiara Tito më ka kërcënuar’ dhe ‘Olta Gixhari fiton Big Brother’”, tha mes të qeshurave Luizi.

Denonco raste abuzimi me detyren, te personelit te ISHPSHSH-së. Ju kujtoj se Z.

Një tjetër denoncim i rëndë është bërë nga avokat i njëri prej të plagosurve nga përplasja e dy trenave në Tempi të Greqisë.

Tea te thoshte fjalet kercenuese qe ju thane, te thoshte ca i beri kunati, ta kishte bere ate denoncim.

Por po ju the denoncim per shpifje fillojne thone pse sme shave ti? #bbvipal.

.

May 13, 2023 · Ja çfarë thotë Luizi.